latest

lai pokera kombināciju

Azartspēļu operators, jau ir derības partneri no četrām Bundesliga 2 komandas, tostarp – St lai pokera kombināciju. Kristiešu Rauhut, Pārdošanas Direktors Werder Bremen, teica: "Betway ir viens no vadošajiem tiešsaistes bukmeikeriem Eiropā, un mēs esam sajūsmā, ir sadarbība ar viņiem.

Tā uzsver, varu mūsu zīmols, kas Betway ir izvēlēts Werder Bremen kā partneris, kā viņi ņem nākošo augstāko vācijas līgas. Ar šo darījumu Betway Grupa ir paplašinājusi savu atbalsta Eiropas futbola kas win.

Pagājušā gada septembrī uzņēmums arī paziņoja par darījumu, lai kļūst galvenais sponsors no Beļģijas čempioni RSC Anderlecht un Croky Kauss black jack 3.5 tonnu grīdas jack atsauksmes. Trīs gadu nodarbojas redzēsiet sabiedrībai kļūst kluba oficiālā derības partneris black jack 3 tonnu suv ligzda.
Tomēr šis solis, sponsors četru laiks Līga čempionu Werder rāda lielāku apņemšanos virzīt zīmolu izpratni, ar lielākajiem futbola komandas kontinentā. Maltas uzskaitītas tiešsaistes bukmeikers Betway ir parakstījis multiyear partnerībā ar vācijas Bundesliga komanda Werder Bremen.

Turklāt Betway ir West Ham prēmijas derību partneris vairāk nekā diviem gadiem. Mēs esam ļoti priecīgi par šo sadarbību."Betway Anthony Werkman, Tirdzniecības un Operāciju Direktors, piebilda: "Mēs esam ļoti priecīgi paziņot, mūsu jaunāko partnerību ar Werder Bremen black jack 3.5 tonnu ligzda.