news

ameristar pokera istaba st louis

Likumdevēji Kalifornijā paziņoja ieviešanu satversmes grozījumus, kas atļauj sporta derību valsts, ar nosacījumu izmaiņas ASV Federālo likumu. ACA 18 ir jaunākais virknē likumdošanas izmaiņas, kas publicēti vairāki ASV štati, reaģējot uz paziņojumu, ka ASV Augstākā Tiesa izskatīs apelāciju, valsts of New Jersey, lai legalizē sporta derību. Ja Augstākā Tiesa nolemj atbalstīt New Jersey apelācijas sūdzību, lēmumu, varētu bruģēt ceļu, lai atcelšana vai grozīšana Profesionālā un Amatieru Sporta Aizsardzības Likuma (PASPA), lēmumu, kas ir plaša rezonanse par sporta derību visā ASV.

Asamblejas locekli Ādams K ameristar pokera istaba st louis. Pelēka, kurš paziņoja grozījums teica: "esmu gandarīts, ka ASV Augstākā Tiesa ir mēra slogu, sniedzot juridisko skaidrību jautājumā par sporta derību un tiesības, kuras saskaņā ar Amerikas savienoto Valstu Konstitūciju."Kalifornijas pievienojas Konektikutā, un Misisipi uzsākot centienus, kuru mērķis ir likvidēt esošās valsts juridisku šķēršļu, lai sporta derību legalizācija pirms šo spriedumu. Tomēr ACA 18, joprojām nepieciešamas divas trešdaļas apstiprinājumu no valsts likumdevējam, pirms tas var īstenot, lai vēlētāji statewide referendumu ameristar pokera istaba st charles. Neskatoties uz to, Pelēka joprojām ir optimistiski noskaņoti par savas izredzes: "vai mums tas patīk vai ne, Californians jau ir derības par sporta, izmantojot nelegālus un bieži negodīgas vietnes ārvalstīs.
Tas ir laiks, lai ar šo multibillion dolāru rūpniecībai ārā no ēnas."Mums ir nepieciešams, lai vērstos pret nelikumīgu un neregulētu tiešsaistes spēļu un aizstāt to ar drošu un atbildīgu iespēju, kas ietver arī aizsardzību pret piespiedu un nepilngadīgu personu iesaistīšanu azartspēlēs, naudas atmazgāšanu un krāpšanu kā mainīt llr slota datums. Visi pārējie spēļu pasākumos Kalifornijā attiecas noteikumi, kas nodrošinātu patērētāju drošību kā mainīt objektu slots lol. Sporta likmes būtu jāuzskata ne savādāk." kā mainīt llr slots.