rated

lietas

Pasaules sporta likmju operatora GVC Holdings ir aicinājis izbeigt sporta derību reklāmas dzīvot un atkārtotas televīzijas sporta pasākumos, izņemot zirgu skriešanās sacīkstēm, LIELBRITĀNIJĀ lietas.
Uzņēmums paziņoja par jauniem atbildīgs spēļu iniciatīvas, tostarp noteikumus par reklāmu, kas īpaši veicinot atbildīgu azartspēļu un drošāka azartspēļu kampaņas, tikai viena reklāma katram pārtraukuma kas darīt. GVC saka brīvprātīgu iepriekš pavērsiena, svilpi-to-svilpe reklāmas aizliegumu paziņoja, decembrī nav iet pietiekami tālu, un vēlas citiem uzņēmumiem, lai "pievienotos tai palīdzēt veikt apvērsumu tirdzniecības azartspēļu zīmoliem."GVC ir norādīts turpmāk iniciatīvas, kā daļu no tā Mainās, lai derību slēdzējs kampaņu netālu foxwood kazino ct. Tie ietver beidzot visas kreklu sponsorēšanas darījumiem ar LIELBRITĀNIJAS futbola komandas, kas aizliedz spēļu pusē stendus, pie laukumiem, palielināt ieguldījumus pētniecībā, izglītībā un ārstēšanu nosaka ārstniecības centriem un drošāka azartspēļu programmatūru ķēdes atmiņas rulete istaba.

Kenny Aleksandrs, GVC VADĪTĀJS, teica: "Palielināt ieguldījumus pētniecībā, izglītības un ārstniecības desmit reizes, līdz 2022 chaine de poker sur bezmaksas. gadam, finansējumu ārstniecības centriem un tehnoloģiju izmantošana, lai iejauktos pirms problēma attīstās, kopā ar mūsu esošajiem uzvedības analytics, atdzīvina mūsu apņemšanos būt visvairāk uzticamu un patīkams derības operators pasaulē."Nozare ir un var darīt vairāk, lai aizsargātu neaizsargātas, un ar šodienas paziņojumu, liecina GVC apņemšanos nodrošināt, ka." chaine de poker sur canalsat.