gambling-news

nē blackjack rhodes rdr2

Tiešsaistes azartspēļu operators Unibet Poker ir attīrīt tās augsto likmju naudas spēles, kas tā apgalvo, ir cena, lai aizsargātu fishier spēlētājiem nē blackjack rhodes rdr2. Gada 31 nav bootable a/b spēļu moto g6 plus. decembrī Unibet Pokera likvidēta, tās Nav Limitu eur 800 un Pot Limit 800 eur naudas spēles, kas padarīja viņu debijas vietnes vestibilā atpakaļ Marts 2017 kādi ir mīnusi azartspēļu. Taču Unibet galu galā secināja, ka spēles bija "veicināja īstermiņa roku spēles un nedaudz ātrāk zaudējumu likmes atpūtas spēlētājiem pie mūsu augstākās likmes." Unibet Vadītājs Pokera David Pomroy izmantot 2+2 pokera forumi, lai izskaidrotu lēmumu pamatā bija daži spēlētāji, kas saņem "aptuvenu ride" atrodas 800 eur spēles, "bieži spēlē trīs roku pret diviem uzvarētājiem," kaut kas Pomroy aprakstīts kā "protams, nav labi, ilgtermiņa veselības mūsu vietā." Pomroy piebilda, ka Unibet nepiedāvā heads-up naudas spēles ", jo mēs negribējām, vidē, kur spēcīgākie spēlētāji varētu viegli laupījumu uz vājāko, bet mums bija sākuši veidot, ka pie NL800 un PL800." Pomroy piebilda, ka Unibet būtu izdošanas dažas bezmaksas biļetes uz spēlētājiem, kuri gribētu cieta visvairāk, pie šiem galdiem, un Deivids paredzamo kopējo vērtību, šīs biļetes "būs viegli pārsniegt 50 000 eiro." Tuvākajā nākotnē €400 spēles tiks uzskatīts par augstas likmes uz Unibet.

Pomroy secināja, pasakot 800 eur spēles varētu tikai nākt atpakaļ, kad vietas bija pietiekami liels, lai nodrošinātu šīs spēles varētu regulāri piesaistīt sešu roku spēlēt kādas ir sekas azartspēļu. Līdz tam, tiem, augstākās kvalificēti spēlētāji, kuri nebija kautrīgam par bitching pār izmaiņas "būs atrast savu bezmaksas pusdienas kaut kur citur." Unibet ir vadošā zīmola Stokholma-uzskaitīti Papēžos Grupas, kas ir viena no nedaudzajām online azartspēļu kompānijām, kura pokera produkts ir attīstījusies pēdējo gadu laikā kādi ir krāsu mikroshēmas vērts poker.

Pieaugums sakrita ar Unibet uzsākot ekskluzīvs poker programmatūra, kas pēc aiziešanas no Microgaming Poker Network (MPN) 2013 kādas ir krāsas vērtību pokera žetonus. gada beigās, kam sekoja ierašanās Unibet Pokera 2.0 2016. gadā ram slots 3 un 4 nedarbojas. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre.