news

ram slots a1 un a2

Sadarbība ar lojalitātes programmas, starp MGM Resorts International un Hyatt Hotels Corp ram slots a1 un a2. ļaus klientiem, lai nopelnītu punktus un izpirkt kredītus ar īpašībām, kas pieder abu uzņēmumu.

Nolīguma saitēm M dzīves Līmeņa Kredītus un Hyatt Gold Passport, un ļauj dalībniekiem gan programmu izmantot, sākot gada 20 kas nav darba. jūnijam.

Attiecības savieno, Hyatt ir vairāk nekā 450 viesnīcām un kūrortiem visā pasaulē, un MGM Resorts 12 īpašības, Las Vegas, kas aptver vairāk nekā 40 000 viesnīcu istabas ram slots a1 a2 nav darba. Piedalās MGM Resorts īpašības Las Vegas ir Bellagio, Arija, Vdara, MGM Grand, The Signature at MGM Grand, Mandalay Bay, THEhotel at Mandalay Bay, Mirage, Monte Carlo, New York-New York, Luxor, un Excalibur ram sloti 2 un 4 vai 1 un 3. "Jaunā alianse ar Hyatt paredzēts M dzīves biedru ar piekļuves un papildu priekšrocības uz galamērķiem visā pasaulē," sacīja MGM Resorts Prezidents Bils Honrbuckle ram slots a1 a2 b1 b2.

MGM Resorts paziņojusi par līdzīgu sadarbību pirmdien ar Southwest Airlines fort knox automāts jackpot. Klientiem jābūt reģistrētam gan uz Dienvidrietumiem Ātrās Atlīdzības un M dzīvi, lai nopelnītu pabalstu fort neatkarību ceļojumu plaza kazino. Punkti abām programmām var saņemt par reisu aviokompāniju un uzlabojumus MGM Resorts' Las Vegas īpašumi, tostarp viesnīca telpu modernizāciju un pirms pārdošanas koncerts un cīnīties biļetes. fort knox automāts lielas uzvaras.