late-news

kā pārspēt wizard of oz sloti

Tas ir iespējams, lai sievietes būtu veiksmīgs pokera bez klaji seksuāla... Es domāju, ka lielākā problēma ir tā, bieži vien paša sevis uztveres – ja jums ir apmierināti ar savu izskatu un sevi kopumā, cilvēki būs paziņojums, un reaģēt uz to, ka dabas uzticību. Tas dusmas, ka jums ne tikai mosties, suku jūsu matu, iepļaukāt par kādu vecu lupatu un galvu uz leju, lai pokera galdiem?Bet es varu!Es esmu nonācis pie pokera istaba, kas tik daudzas reizes valkā Lululemon bikses, un tvertnes augšpusē vai mācību jaka un tikai mitrinātājs uz manas sejas un spēlēja pokeru, railed, hung ar cilvēkiem, utt. Kad runa ir poker jaunumi, Tatjana Pasalic, nekad nav tālu no virsrakstus kā pārspēt wizard of oz sloti. gadā, un ir uzplauka dažādas lomas, kas ir redzējis viņu, spēlējot pokeru, rakstot par pokeru, fotografējot pokera spēlētājiem, aptaujājot pokera spēlētājiem, cooking, lai pokera spēlētāji un rada daži no labākajiem pokera šovi un dzīvot notikumiem biz kā beat jūsu draugiem pie texas holdem.
Lai izmantotu gatavošanas analoģijas, pieņemsim, ka mēs esam padarīt kūku – apledojuma un dekorēšana, iespējams, izskatās jauki, bet, kad jūs bite vērā to, tā ir sausa un garšas. Es esmu redzējis daudz meiteņu, kas spēlē pokeru bez tā, piekārtiem to treniņtērpi un parasti ir comfy kad būs pokera istabas vēlreiz atvērt. Tā nav tikai metode, kas novirza datplūsmu uz kazino un spēļu klientu un tīmekļa vietnes, bet tas, šķiet, ir instruments ikvienam komplektu.

Pokera spēlētāji ir tradicionāli, kurā valda vīrieši, demogrāfiskās. Ja mēs kļūstam tik hyper-seksuālo, lai komiski līmeni, kā var BBC, ESPN, CNN, ABC, utt.sagaidāms, ka pick up poker saturu un piešķir tai daudz lielāka vērtība kad būs pokera istabas atklātu atpakaļ uz augšu.

Protams, dažas meitenes izvēlas ģērbties un make up, flirt pie galda...