experts-news

pokera galda pasākumus oficiais

Daudzi spēlētāji norāda uz to, ka MicroMillions ir tikko beidzies, un, ka tik ļoti samazināts buy-in atšķaida glitz un šarms no WCOOP kopumā pokera galda pasākumus oficiais. Nav garantijas, atbrīvots, izņemot solījumu, lai rokas $1.5 m uzvarētājam Galveno Notikumu.

Ja domājat?Ar vilcināšanos nāk pēc tam, kad PokerStars paziņoja par plāniem palaist Mini-WCOOP grafiku, ar katru notikumu, atspoguļojot tās dārgāka brālēns, ar buy-ins, vai nu pēc 1/100, vai 1/1000th izmaksas (izņemot $50 Main Event) pokera galda. Es palīdzēju vārdu " iedomāto tur, jo trīspakāpju Pavasara Tiešsaistes Pokera Čempionāts (SCOOP) neapšaubāmi ir atbildīga par online poker, jo tā uzrunā plašāku auditoriju lima. PokerStars domāta katru variantu un formātu poker, jūs varat iedomāties, ar 1000 $buy-Pasaules Čempionāta notikumus, kas ir pieejama visās formātā peru. Seifa Crunchers Event #23: $10,300 NLHE Heads-Up High Roller Event #28: $10,300 NLHE 8-Max High Roller (Vienotais Re-Entry) Event #53: $102,000 NLHE 8-Max, Super High Roller (Vienotais Re-Entry) Event #54: $2,100 NLHE Sunday Million Event #60: $2,100 NLHE Super otrdiena Event #63: $2,000 Pot Limit Omaha (PLO) Čempionāta Sešu Max (Vienotais Re-Entry) Event #66: $2,100 NLHE Pakāpeniski Super-Knockout Event #70: $21,000 PLO 6-Max High Roller (Vienotais Re-Entry) Event #71: $2,000 ZIRGU Čempionāta (Vienotais Re-Entry) Event #74: $10,000 Astoņu Spēļu Čempionāta (Vienotais Re-Entry) Event #78: $5,000 NLHE Galvenais Pasākums (Vienotais Re-Entry) pilns saraksts ir zemāk: https://www.pokerstars.com/en/blog/online/wcoop/2016/wcoop-2016-your-feedback-requested-162580.shtml Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre labākais laiks. Lielākā daļa atsauksmes man ir ādai ar paplašinātām porām cauri ir vērsta uz Mini versiju ar profesionāliem spēlētājiem, kuri vēlas buy-ins ir 1/10th no lielākiem notikumiem lai iegūtu morrisons piegādes slots. Ir arī dažas sūdzības, ka vienīgā lieta, ko viņi vēlas, lai nodrošinātu atgriezenisko saiti par to ir negrozāmas labākais laiks. Atbilde?Izveidot miniatūru versiju gadījumā, tādējādi saglabājot liekas, ka jums ir konkurēt ar Pasaules Čempionāta un padarīt buy-in, kas ir pietiekami mazi, lai ikviens var konkurēt lai saņemtu ēdienu piegāde sloti.
Tomēr, preses vietnē izteikta pilnīgi skaidri: "Mini-WCOOP nekādi nav paredzēts cits likmes līmenis WCOOP." Un "Mini-WCOOP notikumi nebūs WCOOP notikumu cilnē klientu, jo tie nav daļa no WCOOP pareizu." Es esmu sajaukt maz sēņu labākais laiks. Es esmu padarot šo augšu, kā es iet kopā, bet es esmu pieņemot lēmumu iekļaut Mini-WCOOP, ka nav WCOOP kopā ar WCOOP ir vēl viena zīme, kas liecina par virzību uz daudz atpūtas spēlētājs draudzīgs ekosistēmu lai iegūtu lielveikalu sloti.