article

kurā pokera hud ir labākais

Tas nav pārāk liels pārsteigums, ka viņš būtu jārealizē par akcijām, tā vietā—sauc Britain ' s Got Talent Spēles—ir firmas ar BTG kurā pokera hud ir labākais.

Paziņojumā, CEO Martā Etches teica, grupa ir "bažas par normalizēšanai azartspēļu bērniem, jo īpaši veicinot azartspēļu populārs ģimenes izklaides programmas." Viņš piebilda: "...mums visiem ir kopīga atbildība, lai aizsargātu bērnus no azartspēļu radīto kaitējumu, un tas ietver tos, kuri peļņu no liecina, piemēram, Lielbritānijā Got Talent." Walliams, kas ir ziņots, ir vērts vairāk nekā $40 miljoni, nav izdots, reaģējot uz viņa detractors kurā pokera mp40 ir labākais. Varbūt viņi arī vēlas, lai meklē talantīgu spēlētāju, un ne tikai dziedātāji un dejotāji kas poker mašīnas izmaksa visvairāk. Viens ventilators, norādīts, "Noklausījās, ja tas ir jums, un jums ir apstiprinot tiešsaistes azartspēļu, kad jums ir tik augsta profila ar bērniem & ģimenēm #gamblingaware #ētikas #garīgās veselības #nabadzības." Liz Karter speciālists atkarību no azartspēlēm, arī izsists Walliams, norādot, "Dāvids dara, tas nozīmē, vietā, iespējams, varētu pārsūdzēt bērniem.
Tāpēc, ka Deivids ir bērnu autors, tas varētu radīt sajūtu, ka azartspēles ir nevainīgs laika kavēklis,—kas, protams, tā var būt, bet tas var arī radīt atkarību.. kurā pokera rokas ir labākais. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre. Tādā veidā, tas dod azartspēļu mīkstāku attēla nodot p90 jo humbucker slots. Tas tagad ir aizgūts azartspēļu tīmekļa vietnē tiek reklamēti ar šova tiesnesis, David Walliams, izkraušanas miljonārs karstā ūdenī ar sabiedrību.
Gatavs plankumi sākt ar ievadu, "Visiem ir mīļākie talantu šovs ir piešķirts zvaigzne-studded slingo vērpjot." Slingo attiecas uz tiešsaistes viena un vairāku spēlētāju spēles, kas apvieno elementus, gan automātu un bingo.46 gadus vecs multi-miljonārs piekrita akcijas, kurā viņš mudina klausītāju lai reģistrētos, izraisot atkarību no azartspēlēm eksperti un fani, lai nāk ārā no visur, un pamāca viņu, lai pārvietotu likt spēļu teikumā. Reklāmas sasniegt lietotājus, kuri ir neaizsargāti, un tā var kļūt atkarīgi." Labdarības grupa GambleAware ir arī paudusi bažas par akcijas. "Buzzers gatavībā" ir standarts līnijā no realitātes TV šovs, Britain ' s Got Talent (BTG).