posts

kāpēc es esmu tik slikta online poker

Top online spēļu izstrādātājs, NetEnt, būs nodrošināt spēlētājus ar pavisam jaunu raksturs, pateicoties nesen galā, nodrošinot tiesības uz pielāgošanu no Konans kāpēc es esmu tik slikta online poker.

Mītisks varonis ir galvenais temats, izklaides gadus, tostarp tiek izcelts filmas, video spēles, komiksi, galda spēles un video spēles kāpēc es esmu. Tagad, attīstītājs būs šāviens pieņemšanas gaitā raksturs slots spēle spēlēt. Jaunu Firmas Nosaukums: NetEnt atklāja, ka tēma Konans slots, protams, būs tikt zobenu un burvība, radot zīmola nosaukumu, kas spēlētājiem būs satraukti, lai spēlēt kas darbojas tik slikti poker.
Uzņēmums nav svešinieks uz firmas spēļu nosaukumus, kā viņi ir radījuši saturu, pamatojoties uz televīzijas un kino zīmolu, tostarp, piemēram, licencēto saturu, iesaistot Guns n' Roses, Jumanji, Vikingi un Planet of Apes kāpēc man nav paveicies. Saskaņā ar NetEnt.. jo azartspēļu.

Direktors Spēles, Bryan Upton, komentēja jaunā slota, norādot: "Konans ir raksturs, un zīmols ar fantastisku vēstures un tūkstošiem fanu visā pasaulē labākais saskaņota derību kazino piedāvā. Mums ir gods būt radot ārā pašu pielāgošana Konans un nevar gaidīt, lai dotu viņam raksturīga NetEnt attieksmi." Jaunas Spēles; Jaunu Partnerību: jaunais Konans sadaļa ir jaunākais, jauni notikumi, kuros iesaistīti NetEnt labākais materiāls par poker chips. Tikai šonedēļ, zīmolu paziņoja par jaunu partnerību ar Ozijs Osborns labākās zāles. Jā, NetEnt sadarbojas ar leģendāro hard rock vokālists!Abi strādās kopā, lai izveidotu jaunu spēli raksturo Prince of Darkness.Šī spēle būs vēl viens slots, kas nosaka, attīstītājs, neatkarīgi no citiem, ar inovatīvu dizainu un kvalitatīvu saturu. lai apturētu azartspēļu.