popular-news

simpātiju live pokera cyber pirmdiena

Reklāmas Standartu pārvalde (ASA) atbalstīja sūdzību vārdā Evaņģēliskā Alianse pret izplatību derību operators Sporta Indeksu, par sabiedrības darbības sludinājumu attēloti digitāli mainīt tēlu Brazīlijas Kristus Pestītāja statuja. Sludinājums – kas bija grafiski mainīt, lai parādītu statuja, turot pudeli booze savā labajā rokā un ar kreiso roku ap bikini klāts modeli, līdztekus parakstu "Tur ir vairāk aizraujošu pusē, lai Brazīlija!" – tika konstatēts pārkāpums, trīs sekciju ASA kodu simpātiju live pokera cyber pirmdiena. Pēc tiesas sprieduma, kas šodien tika publicēts ASA tīmekļa vietnē, Dr Dave Landrum, direktors atbalstu Evaņģēliskā Alianse, teica: "Mēs esam pateicīgi, ka ASA apstiprināja alianses apskatīt vārdā Kristieši visur simpātiju live pokera augšējā daļa. "Šī reklāma bija sliktas gaumes un skaidri var radīt pārkāpumu lieliski kanādas kazino akciju cenu.

Pat tā, izteikt incredulity no Pilsētas ESMU [ja sludinājums tika publicēts 10 liels ērglis atgriežas automāts. jūnijā] un Sporta Indekss ir sūdzības, kas liecina par patentu nespēja saprast, kāpēc šāda izsmieklu un izkropļojumu personas Kristus būtu uzskatīts par aizvainojošu vispār." "Šāds reliģiskais analfabētisms un cieņas trūkums pret ticības kopienu LIELBRITĀNIJĀ ir par.

Neskatoties uz dažiem pieņēmumiem, ka sabiedrība kļūs arvien vairāk laicīgās, tagad ir skaidrs, ka tas nav noticis un, ka ticība ir arvien lielāka nozīme, jo Britu sabiedrībā. "Mēs ceram, ka ASA lēmums mudinās uzņēmumus, lai padomā divreiz, pirms meklē, lai izmantotu reliģisko attēlus un jūtām par finansiālu labumu.".