articles

ultimate texas holdem strategy guide

CalvinAyre.com dibināta Tiešsaistes spēļu mogul Calvin Ayre, Ayre ir dibinātājs ir pasaulē lielākais derības zīme*, Bodog (www.bodog.com) Strādnieku izplatīja paziņojumu, pēc tam uzvarētu, "es esmu tik satraukti par šo iespēju strādāt par CalvinAyre.com bet arī strādā Calvin Ayre pats ir gods.

Viņai iepriekš rīkotas Victoria Secret TV, ļoti populārs HDNet ir Izkļūt!ceļojuma programmu, un ir vislabāk zināms iGaming nozares savu darbu kā uzņēmēja Poker2Nite parādās par Pret un Fox Sports Tīklos. Ar win, Strādniekiem dzīvos VIP dzīvesveidu, kas iet kopā ar to, ka daļa no Calvin Ayre komanda. Dažiem pagātnes notikumiem, kas CalvinAyre.com reportieri ir ietverti Āzijas Kazino un Spēļu Konferencē, kas notika pie skaistas Marina Bay Sands Singapūrā, Budapeštā Affiliate Konferenci, Ungārija, Super Bowl XLIV Miami Florida, World Series of Poker Las Vegas, un, protams, Calvin pašu leģendāro dzimšanas dienas svinības Prāgā. Strādnieku sita simtiem dalībnieku un divpadsmit spēcīgi finālisti, lai uzvarētu eur 15 000,-euro par kameru ziņošanas līgumu. Tas būs kick ass pieredze, un es jums būt pārliecināti, lai visiem gar par ride." Strādnieku ieguva viņas sāktu izklaides, kā daļu no ceļojuma uzlabot grupa pie Cal Valsts Long Beach un 19 redzēt, bija parādās tīkla sitcoms par FOX un ABC bet Strādniekiem ir vislabāk zināms par viņas hostinga pienākumus.
Viņa dodas pasaulē, lai segtu karstākie notikumi, stilīgākais puses un hobnob ar top vadītāji iGaming industry ultimate texas holdem strategy guide. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre ultimate texas holdem strategy tips. Atklāts konkurss, konkurss noteikti, lai atrastu jaunu kameru reportieris tautas iGaming nozares jaunumiem un dzīvesveidu vietā ultimate texas holdem strategy trips bet. Viņš ir labākais tajā, ko viņš dara – draņķīgs, slavens, un bēdīgi, un es mīlu to!Es tiešām ceru, ka, lai varētu augt ar vietu un ar skatītājiem ko nozīmē nēsāja poker face nozīmē.