experts

pasta slota pārsegu

Labā un Austrijas Futbola Līga ir paziņojusi pagarināšanu no diviem lielākajiem sponsorēšanas līgumu, kas ietver līgas nosaukšanas tiesības un darbosies līdz beigām 2019/20 futbola sezona pasta slota pārsegu. Vācijas dibināta sporta derības uzņēmuma Labā, kura galvenā mītne atrodas Malta kopš 2004 lai atklātu atpakaļ plāksnes. gada strādā vairāk nekā 6000 cilvēku visā pasaulē ar lielāko filiālēm, Austrijā, Horvātijā un tās izcelsmes vieta, Vācija. Apspriežot jaunu nolīgumu, Marlons van der Goes, Labā Chief Commercial Officer, teica: "pagarinājuma mūsu sadarbība ir savstarpējo saistību pasta slota pārsegu.

Labā un Līga stāvēt uz futbolu, par uzticēšanos un pastāvīgu attīstību. Mūsu sadarbība Austrijā ir veicināt vietējo futbola kopš 2014.
gada, un mēs esam lepni par to, ka home depot. Mēs ceram turpmākajās sezonās un jaunu nodaļu Labā Bundesliga pēc līgas reformu. "Līga CEO, Kristiešu Ebenbauer, piebilda: "Mēs esam priecīgi, ka mums bija iespēja paplašināt mūsu sadarbību ar mūsu sponsoru Labā ilgtermiņā.
Tāpēc premium produkts Austrijas klubu futbolā un augstāko nodaļa turpinās saukt par "Tipico Līga" kā pārtraukt spēlmanis no azartspēlēm. Mēs sāksim ar inovatīvu un izveidota partneris jaunajā Līga ēras, un ceram uz turpmāku kopēju ceļu." kā pārtraukt automāts.