articles

tiešsaistes pokeru kopā ar draugiem mājas lapā

Kādā brīdī pēdējo desmit gadu laikā, karikatūra illustrator Evan Munday ir devies uz diezgan uzdzīve, jo viņš, šķiet, ir nevietā pēdējo četru gadu laikā savu dzīvi (vai vismaz, viņa atmiņas paša). Puisis tikai lasīt Ayre Spēkā šā pēdējā gada laikā!Vēl vairāk satraucoši, viņš atsaucas uz to kā iedomība gabals tiešsaistes pokeru kopā ar draugiem mājas lapā. Es domāju, es esmu nedaudz vīlies, ka Evan nevar atpazīt zīmolu pārvietoties, ja viņš redz vienu, bet tas pierāda, atkal, kāpēc puiši, kuri zīmēt karikatūras, lai dzīvo neskrien veiksmīgiem uzņēmumiem.
To, ka cilvēki joprojām runā par Ayre Spēkā četrus gadus pēc tā izlaišanas ir zīme, veiksme dīvaini pasaules zīmolu (kur gandrīz jebkas, ko kāds saka par jums, ir labi, kamēr viņi turpina runāt par jums) luva de goleiro pokera lidināties. Atklāti, es nekad īsti patika komikss, ka daudz par sevi, pat tad, kad es pievieno visus iebiedēt pie stāsta beigām luva de goleiro pokera dziļi 9 profissional.
Bet es novirzīties... Evan, ir konstatēts, ka kopiju Ayre Spēkā daži komiksu cienītājiem privātā kolekcijā, jo man nebija zināms, ka viņi joprojām pārdošanā luva de goleiro pokera stingrību ii profissional - preto. Facebook mani, un es jums nosūtīsim autographed kopiju uz savu apmetni luva de goleiro pokera dziļi 9. Kā mēs esam redzējuši, tas padara lielisku saruna gabals var dimanta kazino heist jādara solo.

Paldies, Evans, spēlējot savu mazo, bet tomēr ļoti appreciated lomu, palīdzot uzturēt ietekmi mana zīmola kampaņu var māju sadalīt nūju. Priekā!Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre.