rated-news

luva de goleiro pokera stingrību ii

Policija ir iesaldēti vairāk nekā 200 bankas kontiem, kas saistīti ar tīklu, vienlaikus konfiscējot vairāk nekā 100 datori un dažas 11 limuzīni (nepieciešamību, kas devās neizskaidrojams) luva de goleiro pokera stingrību ii. Aresti seko trīs mēnešu izmeklēšanas policija Loudi Pilsētas, uz dienvidrietumiem no provinces galvaspilsētā Changsha, pēc tip-off no diviem Loudi iedzīvotājiem, kuri apgalvoja, ka ir zaudējuši naudu, mijiedarbojoties ar nelikumīgu loterijas mājas lapā. Otrdien, Ķīnas oficiālā ziņu aģentūra Xinhua ziņoja, ka policija dienvidos centrālās provinces Hunan bija arestēti 19 privātpersonas aizdomās par braukšanas nelikumīgu tiešsaistes azartspēļu gredzenu vai izplatītājs var paaugstināt poker. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre vai izplatītājs var palikt nūju.

Policija apgalvoja, tīkla nelikumīgu vietas, ko vada banda lepojās vairāk nekā 10k lietotājiem, kas, saskaņā ar pieejamo informāciju iemaksā vairāk nekā RMB 300m ($46.2 m) uz vietas, jo darbība, uzsākta 2014 vai izplatītājs var sadalīt nūju. Policija saka valdības apspiešanu, Malaizija galu galā piespieda darbību pārcelt savu tehnoloģiju, lai Filipīnām.
Starp 19 personas, kas šobrīd apcietinājumā ir gredzens ir trīs galvenie organizatori, kuri policijas prasība sākotnēji izveidota serveriem un maksājumu apstrādes kanāliem, Malaizijā, kopā ar vairāk nekā 30 sadarbības partneru uzņēmumiem, lai veicinātu azartspēļu pakalpojumus.