late-news

cik daudz ir vērts alus pokera kolumbijā

ainland Ķīnas tirdzniecības oficiālu loterijas produktu jūlijā pieauga par 61.9 procentiem no gada uz gadu, lai CNY54.64 miljardiem ASV dolāru (7.99 miljardi) saskaņā ar datiem, atbrīvo pēc valsts Finanšu Ministrijā agrāk šonedēļ cik daudz ir vērts alus pokera kolumbijā. Pieaugumu veicināja straujš pārdošanas sporta loterijas biļetes mēneša laikā.ccording ar oficiālajiem datiem, pārdošanas loterijas biļetes pirmajos septiņos mēnešos sasniedza gandrīz CNY299.84 miljardi, līdz 25.6% vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu pagājušajā gadā cik daudz tie ir vērts pokera žetonus. Labklājības loterijas biļešu pārdošanas sasniedza CNY129.70 miljardu eiro periodu, pieaugums par 5,0 procentiem no iepriekšējā gadā cik daudz ir vērts alus poker. Pārdošanas sporta loterijas biļetes septiņu mēnešu laikā 31.
jūlijā tika CNY170.14 miljardi, līdz gadā 47.6 procentiem no iepriekšējā gada laikā.uangdong joprojām ir vadošais loterijas tirgus kontinentālās Ķīnas ir akciju tirgus pats kā azartspēles. Loterijas biļešu pārdošanas minētajā provincē, bija aptuveni CNY27.71 miljardi pirmajos septiņos mēnešos, līdz 18.9 procentiem no gada uz gadu.iangsu province tika ierindojās otrajā vietā, ar pārdošanas loterijas biļetes sasniedzot CNY26.03 miljardi eiro, kas ir pieaugums par 35.2 procentiem no iepriekšējā gadā.

Austrumu Ķīna Shandong province bija trešais lielākais loterijas tirgus kontinentālās Ķīnas, ar kopējo pārdošanas CNY22.81 miljardi pirmajos septiņos mēnešos palielinājies par 18.8% vairāk, salīdzinot ar iepriekšējo gadu periodā..