experts-news

pokera de reinas pelicula pilna

Par Ips sevi, tas bija masveida sāpes kaklā pokera de reinas pelicula pilna. Izmaksas būtu pagājis uz patērētāju, viņi brīdināja pokera makaroni rustica cena. Ips apgalvoja, ka ēka "ugunsmūra" ap Kvebeka būtu dārgi un nepraktiski, pieprasot tīklu, ir pārbūvēta no zemes uz augšu, izraisot haosu, lai to infrastruktūru pokera messi. Spriedums, kas pagājušajā nedēļā, Tieslietu Pierre Nollet, vienojās ar nozares struktūra, lēmumu par to, ka Rēķinu 74 bija pārkāpums Telekomunikāciju Likums, kas nepārprotami piešķir jurisdikciju pār telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem par federālo Kanādas Radio televīzijas un Telekomunikāciju tikai Komisija lai arsenālu.

"Šis lēmums ir svarīgs, jo mēs uzskatām, ka tas palīdzēs sūtīt spēcīgu tiesisko noteiktību, un palielināt atvieglojumus par objektiem balstīta ieguldījumu Kvebekā un citur Kanādā," viņš teica pokera vietne. Neveiksme, lai tā būtu novedusi pie naudas sodu CA$100,000 ($76,000) uz vienu pārkāpumu kas nav aprīkoti.

gadā, bija pretrunā konstitūcijai, jo pārraudzības telekomunikāciju nozares falls kompetencē federālā nav provinces valdība pokera vietne. "Mums vienmēr ir bijis skaidrs, ka Kanādieši ir labāki apkalpo samērīgas un simetriski set of federal regulations, nekā raibs provinces noteikumiem." Valdība nav teikts, vai tā plāno lēmumu pārsūdzēt. kas pieņem paypal. Likums arī nosaka, ka "Kanādas pārvadātājs nav kontrolēt saturu vai ietekmēt jēgu un mērķi, telekomunikāciju, ko pārvadā ar to sabiedrībai." Nollet atrodams arī valdības pamatojums Likumprojekts 74–, ka tās mērķis ir aizsargāt patērētājus no nelicencētu tiešsaistes azartspēļu vietnēs – lai būtu liekulīgi Tās palmas serdes un vielas ir lai novērstu tiešsaistes azartspēļu nav izveidojusi un vada provinces no "paziņo" ar Ips un ne par patērētāju aizsardzību vai viņu veselībai," viņš rakstīja pokera vietne. CWTA pārvaldnieks no valdības attiecības, Tiéoulé Traoré, slavēja tiesneša lēmumu šajā nedēļā kas nav aprīkoti.