world-news

pokera vietne

"Tas, iespējams, būs mazliet grūtāk pokera vietne. Pat tad, ja tas notiek sešu līdz astoņu mēnešu laikā, mēs vēlamies, lai pārliecinātos, vai viss tiek darīts pareizi." Kā risināt specifiskas problēmas pārejot no boksa uz MMA, pēdējais ir disciplīna, kas ļauj izmantot kicking, Floyd paskaidroja, ka "protams, manu roku spēle skalā no viens līdz 10 ir 100 kas nav aprīkoti. "Es esmu gatavojas, lai drīz sākt," Mayweather teica viņa MMA apmācību pokera vietne.
Floyd Mayweather saka, ka viņš ir beidzis ar boksa pēc maksimuma off ideāls 50-0 karjeru ar uzvaru pār UFC zvaigžņu Conor McGregor pēdējo gadu, bet viņš joprojām ir apņēmušās savu roku (un kājas) pēc jauktās cīņas māksla (MMA) kas pieņem paypal. Atcerieties, es esmu Floyd 'Nauda' Mayweather," viņš paziņoja sociālo mediju ziņa pokera vietne.
"Es varu darīt trīs vai četru cīņu nodarbojas ar Astoņstūra, un padarīt miljardus dolāru. Baumas cirkulē, ka "Nauda" ir, ņemot vērā iebrukt MMA, un šonedēļ viņš apstiprināts par daudz kas nav aprīkoti.
Ar aptuveni 90 procenti no naudas par underdog McGregor, Nevada sportsbooks nepieciešama Nauda, lai uzvarētu, un viņš to darīja 10. Mayweather ir uzstādīts uz vilciena ar UFC papildsvars champ Tyron Woodley pokera vietne ar draugiem internetā.
Bovada ir McGregor dominē mīļākie ar UFC cīņu pret Mayweather pie -900 eiropas izstumtie poker flat viedokļa. Kad Mayweather darbības iekšpusē gredzena, tas ir arī ļoti labas ziņas TV tīklu, kas aptver cīņu eiropas izstumtie poker flat diskusiju jautājumi.