post

ir azartspēļu grand kaimanu salas

Ikdienas fantāzijas sporta tirgus līderis DraftKings paziņoja, ka uzsākt savu Austrālijas platforma pirmdien, apvienojot valstis, tā darbojas ārpus tās kodols Ziemeļamerikas tirgū līdz sešiem.
Kopš 2017 ir azartspēļu grand kaimanu salas. gada, kad tas debitēja LIELBRITĀNIJĀ, uzņēmums ir lēnām, izveltnē savus pakalpojumus Vācijā, Maltā, Īrijā un Austrijā, bet nevienam no tirdzniecības blitz, ka kopā tās pieaugumu, lai ievērību ASV.Žūrijas lai noskaidrotu, vai tur ir apetīte ārpus ASV un Kanādas, ikdienas fantāzijas sporta un DraftKings, kā privāts uzņēmums, nav publicējusi nevienu starptautisko ieņēmumi skaitļi, kaut gan tas nav, šķiet, ir ņemot šīm valstīm vētra. Uzņēmuma galvenais starptautisko virsnieks Džefrijs Haas teica presei, ka tas bija izvēlējušies uzsākt Austrālijā, jo tas ir "mājvieta daži no visvairāk kaislīgi sporta fani pasaulē." Viņš piebilda, viņš bija "pārliecināts Austrālieši varēsiet baudīt aizraujošus un inovatīvus konkurences formāti mums ir pieejams visā desmit starptautiskās sporta, un to spēju konkurēt pret citiem cilvēkiem, gan vietējā, gan starptautiskā." DraftKings' presser nav nevienas norādes par to, vai tas apmeklē, lai piedāvā sporta derību Austrālijā, kā tas ir apņēmusies darīt, MUMS uzreiz PASPA ' s atcelšanu ir azartspēļu poconos.

Pagājušajā nedēļā, tā paziņoja, ka tā bija aizzīmogotā galā ar Resorts Hotel Kazino Atlantic City piedāvā sporta derību, lai ņūdžersijas iedzīvotājiem. Tā kā Austrālija ir viena no lielākajām regulētā tiešsaistes sporta derību tirgus pasaulē, tas būtu loģiski, ka DraftKings ienāk tirgū ar mērķi, lai galu galā kļūst spēlētājs ar sporta derību nozarē.
Uzņēmuma VADĪTĀJS Džeisons Robins ir teicis, viņš uzskata, DFS spēlētājiem un sporta bettors ir pašā demogrāfiskās — ļoti iesaistīti, finansiāli ieguldījusi sporta faniem, — un, ka viņa uzņēmums piedāvā gan produktus pēc PASPA kā padarīt locīšanas pokera galda. DraftKings' presei nav pieminēts, vai Austrālijas platforma piedāvās konkursos par populārākajiem Austrālijas sporta kriketa, regbija, un Austrālijas Noteikumus Futbola, bet tas tomēr liek domāt, ka futbols varētu būt populārs produkts, ņemot vērā Austrālijas piedalīšanos gaidāmajā FIFA Vārdu Kausa, lai gan futbols ir mazāk populāra Austrālijā, kā tas ir lielākajā daļā pārējās pasaules.

Tajā pašā laikā, ir bijuši vairāki ziņojumi par to, ka DraftKings ir kļuvuši par iespējamu pārņemšanu, kuru īsteno ar Radiniekiem Grupa, zviedru tiešsaistes azartspēļu grupa, kas pieder Unibet un 32 Sarkanās zīmoliem, starp citu. Baumas sekot iegādi FanDuel Britu-Īru derības grupa Rīsa Jauda Betfair, tomēr avots, kas runāja ar eGaming Review pirmdien teica, ka Asinsradniecība pārņemšanas bija "ļoti ticams", un ka, tagad, DraftKings bija laimīgs, lai iet viena pati. kā padarīt locīšanas pokera galda.