classic-news

juega poker online con tus amigos

NLHE turnīrā ar $12,000 Garantēta oktobris 23, Event #171 sāksies.Šis turnīrs ir ar zemu buy-in $2,20 un funkcijas cietā $12,000 balvu fonds, kas garantēts juega poker online con tus amigos. Spēlētāji var nopelnīt lielāku veltes balvas, piedaloties šī stila turnīri. Oktobris 11, PokerStars sāka savu Bounty Celtnieks Sērija juego 5 dados pokera puntuacion.
Spēlētāji varēs nopelnīt vismaz $0,50 par spēlētāju likvidēta, kas palīdz veidot savu bounty balvas.Ātri nokļūt jūsu buy-in atpakaļ un dara to dziļi notikumu naudas pamatīgu balvu.Šis notikums ir 6,000 spēlētājiem PokerStars, lai redzētu garantijas nosacījumi juega poker gratis y gana dinero nekustamā. Kopumā sērija ir izveidota, lai sniegtu vairāk nekā $30 miljonu garantētā balvu fonda.Šonedēļ, ir vairāki notikumi, kas par pieņemamu cenu buy-ins un jauku balvu fondu, kas sniedz vērtību par zemu budžeta spēlētājiem pašreizējā cena tecno dzirksteles 2 slots.
NLHE 6-Max $5,000 Garantēta Vēlāk tajā pašā naktī, Notikuma #183 kicks off, par NLHE 6-Max turnīrā.Šis tiešsaistes pokera turnīru ir buy-in $1.10 un funkcijas $5,000 balvu fondu. Protams, šajā gadījumā, kā arī, jūs varat nopelnīt balvas, kas palīdzēs palielināt jūsu kopējais naudas balvu. Kopā 213 turnīri notiks, visi, kas atspoguļo pakāpenisku knockout formātu pašreizējās cenās.

Piedalās notikumi var neto spēlētāji cieta izmaksa kopā ar veltes, kas iegūti, ņemot no citiem spēlētājiem telefoni spēļu nigērija. Tas ir veicams ar tik zemu buy-in pašreizējās cenas telefoniem slots.