articles

dq11 pokera dubultā vai neko

Asinsradniecība Nākotnes nesen co-rīkoja apaļā galda diskusiju sesiju Londonā, lai izveidotu forumu, kurā iespējas apkārtējo mākslīgais intelekts (AI) varētu izmantot, lai konstatētu pazīmes, kas liecina par atkarību no azartspēlēm varētu pētīt un attīstīt.

Asinsradniecība Grupas inovācijas roku, Asinsradniecība Nākotnes, uzsākta diskursu starp vadošajiem zinātniekiem, tehnoloģiju pionieri, atkarības psihologu un Papēžos komanda atbildīgu azartspēļu eksperti dq11 pokera dubultā vai neko. Galvenā uzmanība pasākumā tika vērtību AI modelēšanas paradumu un uzvedības izmaiņas laika gaitā, lai noskaidrotu, ja spēlētājs ir attīstīt azartspēļu paradumiem. Atklāšanā pazīmes azartspēļu priekšlaicīgi ievērojami palielina preventability spēlētāja turpināja destruktīvu spēļu modelis kā jūs pelnīt iztiku ar azartspēlēm.

Vairāki būtiski faktori ir identificēti ar iepriekšējo pētījumu par azartspēlēm papildus, piemēram, summu, problēma gamblers staba, ar laiku viņi spēlē un kā tos noguldīt naudu. Tomēr nav noteiktu metodi, lai konstatētu problēmu azartspēļu paradumiem kā jūs padarīt pokera seja.
Būs Vāle, Vadītājs Papēžos Nākotnes, teica, ka pēc pasākuma: "Šī bija aizraujošu diskusiju, pulcējot ekspertus no dažādām jomām. Rezultāts bija ļoti iepriecinoši – mēs vienojāmies, bija ievērojams potenciāls, AI spējas, lai apkopotu un analizētu daudziem datu avotiem, lai dotu daudz labākas spējas, lai konstatētu pazīmes, attīstības problēmas. Mēs arī vienojāmies tur bija reāla vērtība, to darot, – gan sociāli un ekonomiski." Asinsradniecība Grupa ir joprojām pētot iespēju pieņemt mašīna mācīšanās un AI, lai papildinātu tās patentēta sistēma PS-EDS (Spēlētājs, Drošības Agrīnās Noteikšanas Sistēma), lai uzraudzītu un novērstu problēmas ar azartspēlēm. kā jūs padarīt kazino mašīna.