posts

Zhang kalpos arī kā dalībnieks, gan izpildvaras un nomināciju komiteju IEC. Savā pieteikuma par gadu, kas beidzas Martā 31, sabiedrība ieraudzīja bruto spēļu ieņēmumi (ABI) palielina līdz $37.7 milj.

Tas ir arī banku par jaunu darījumu, kas parakstīti ar tiešsaistes pokera milzu PokerStars, kas būs redzēt uzņēmuma piedāvājumu izvēlieties daudzās Āzijas valstīs klātienes pokera istabas un turnīros firmas ar PokerStars nosaukums kā. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre lai uzvarētu visvairāk naudas spēļu automāti. Tā pieder Viesnīcu Grupas Filipīnās, kas, savukārt, pieder AG Jaunu Pasaules Manila Bay Hotel Manila situs pokeru tiešsaistē bankas sinarmas. Kas hotel piedāvā spēļu iekārtas un 370 viesnīcas telpās izplatīties ap 32 stāvos situs pokeru tiešsaistē bankas permata. IEC tika dibināta vēlu Yu Cheng tungas koku un pārdod Atdzīvoties Ceļu Ltd.
Tur bija pāris citiem shakeups, kas minētas iesniegšanas situs pokeru tiešsaistē bankas btn. Ren Yunan, neatkarīga direktors bez izpildpilnvarām, ir arī atkāpās.
IEC centās, lai atgūtu zaudējumus, kas izriet no lēna gadā. Vienā līmenī ar Honkongas Fondu Biržā no pagājušajā piektdienā, Starptautiskais Izklaides Corp (IEC) paziņoja, ka tā ir iecelts Zhang Yang Min, ir kazino operators VADĪTĀJS.