experts-choice

ibps po maģistrāles eksāmenu laika nišas

Spēļu programmatūras uzņēmums, Playtech ir paziņoja, ka ir panākuši vienošanos, lai iegādātos online poker affiliate vietnē PokerStrategy.com no tās mātes sabiedrība, etruvian Holdings Ltd.par cenu-38,3 miljoni eiro, kas tiek raksturots kā "bolt-on" iegādi.
Tās pārvaldes paziņojumu pēc iegādes, Playtech, kas izklāstīti tās plāni PokerStrategy.com, paužot optimismu, ka piedāvājumu varētu vēl dažādot savu biznesa profilu, atverot pasaulē lielākā neatkarīgā pokera skolu un kopienu līgumpartneriem, "tādējādi nostiprināt esošās attiecības un rada pieaugošās iespējas gan programmatūras un PTTS tirdzniecības." Publiski tirgoti uzņēmums iet iPoker tīkla, un kam ir PokerStrategy.com tai ļaus paplašināt tirdzniecības iespējas ārpus savu darbu, pakalpojumu sniedzēja operatoru ibps po maģistrāles eksāmenu laika nišas. Tas ir skaņas pārvietot ņemot vērā, ka Playtech pokera ieņēmumi par gadu, līdz šim neesmu bijis līdz par ar citiem uzņēmumiem, lai ar PokerStrategy uz kuģa dotu tai iespēju kalibrēt savu pokera biznesu, izmantojot asu pokera prātus, ievadot to ar jaunu stratēģiju un idejas, lai sniegtu biznesa labs 'ol šāvienu arm vašingtona futbola komandas spēļu uztvērējs. PokerStrategy.com un, no otras puses, nebūs atkal vai pārsaukti par kaut ko citu nekā to, kas to jau dara laika, ka tas ir aptuveni vašingtonas " mgm casino atvēršanas datums. "PokerStrategy.com paliks būtībā tas pats, un saglabāt savu neatkarību šajā tirgū," tiešsaistes pokera vietne, teica paziņojumu ievietojis savā tīmekļa vietnē. "Mēs turpināsim darbu ar visiem mūsu pašreizējo partneri un turpināt, lai pievienotu papildu pokera istabas, lai jūs varētu izvēlēties no, bez jebkādiem ierobežojumiem." PokerStrategy ir paredzams, ka arī cieši sadarbojas ar Playtech, lai palīdzētu programmatūras uzņēmums uzlabot savu pokera programmatūra, kā arī uzlabot pilna platuma iPoker tīkls ar nolūku palīdzēt iPoker tīklā, uzlabot tās vispārējo pokera produktu.
Uzņēmuma dibinātāji, Dominik Kofert un Enrique Guzmán, paliks pie kā biznesa konsultantiem vašingtona futbola komandas spēļu stūrītis. Tāpat, Damian Sokol un Pāvels Stehno turpinās savas pozīcijas, PokerStrategy ir galvenais izpilddirektors un galvenais darbības amatpersona, attiecīgi. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre vašingtona futbola komanda vs slots uztvērēji.