classic

8 klāja blackjack māja mala

Rory bija pirmā vai otrā naudu iemaksā un biļešu skaits pie vairākiem Las Vegas sportsbooks 8 klāja blackjack māja mala. Visi šie fondi ir tagad īpašums grāmatu.
McIlroy bija arī mīļākie dažādos spēlētājs viens-on-one matchups, tostarp pret Dustin Johnson, Justin Rose, Koepka, Jon Rahm, un Mežā. Nakts pirms 148 spēlējot golfu vecākajām galvenais, Lowry bija sen 80/1 pie Westgate SuperBook Las Vegas pacēlāja uz Claret Jug nāc svētdiena. McIlroy, kurš tikai nepieciešams uzvarēt pie Augusta Valsts, lai pabeigtu savu karjeras grand slam, ir blakus pie 14/1 8 craps tabula pārdošanai.

Uzvara tika pieņemti vietējie iedzīvotāji leģendārs Ziemeļīrijas protams, bet maz redzēju to, kas nāk no 32 gadus vecā journeyman wizard of oz bezmaksas slots. Tikpat pārsteidzoši, kā Lowry ir labi spēlēt bija Rory McIlroy ir drūms 79 pirmajā kārtā. Lowry shot kārtās 67-67-63-72, lai pabeigtu pie -15 wizard of oz slots bezmaksas monētu saites. McIlroy bija otrais abās kategorijās wizard of oz slots bezmaksas monētas. McIlroy atlekšanai atpakaļ ar cieto kārtu 65 piektdien, bet tas nebija pietiekami, lai griezuma kad tas del lago atvērt kazino. "Lai gan pagājušajā nedēļā nebija nedēļā man bija paredzēts par sevi, es nevarētu būt laimīgāki un vairāk lepns par Shane Lowry," McIlroy teica par Instagram kad tirgotājs nūju nūju.