latest-news

wizard of oz slots bezmaksas žetonus

Itālijas iestādes apgalvo, ka noziedzīgā organizācijā, kas pazīstama kā "Ndrangheta" darbojās vairāki tiešsaistes azartspēļu uzņēmumiem, lai legalizētu naudu, izmantojot uzņēmumiem.
Galvenā darbība bija teikts, ka Uniq Group Limited, uzņēmums, ko vada Mario Gennaro, kas ir teikt, ir cieša saikne ar " 'Ndrangheta". Saskaņā ar Maltas Parlamentārais Sekretārs Konkurētspējīgas un Ekonomisko Izaugsmi Jose Herrera, grozījumi Maltas azartspēļu tiesību akti ir paredzams, ka tiks celta pirms tautas parlaments šī gada novembrī wizard of oz slots bezmaksas žetonus. Kas bija par 21% lielāks nekā iepriekšējā gadā wizard of oz slots bezmaksas monētas ir 2021..

Pavisam nesen, itālijas policija izmeklē vairākas Malta-azartspēles sabiedrības, kas saskaņā ar apgalvojumiem, ka viņi faktiski pārvalda Mafija.Šo darbību galu galā noveda pie arestēt sešus Maltas tiešsaistes azartspēļu uzņēmumiem, kā arī apcietināšanas David Gonzi, dēls, bijušais Maltas Premjerministrs Lorenss Gonzi kad tas izplatītāju stāvēt nūju. Lai gan tiešsaistes azartspēļu operatoriem, kas, iespējams, ir bijis apmierināts ar Maltas zemiem nodokļiem un rokas nost pieeju regulas šo politiku, iespējams, nav interesēs spēlētājiem, un šķiet, ka nozari kopumā sāk pamanīt, ka kad tas izplatītāju turiet nūju.