post

lomu prasmju pret veiksmi pokerā

Otrā fāze GDC paredzams, ka jāsāk darboties ne vēlāk kā šā gada oktobrī. gadā – ar GDC tas nozīmē, ka uzņēmums ir tikai un vienīgi Menas salas sniedzējs ar divām 3 lomu prasmju pret veiksmi pokerā.
Kopā 48 datus hosting plaukti un ar tiem saistītas iekārtas tiks pārvietotas no to pašreizējās atrašanās vietas Dublinā pasaules klases 3. Līmeņa UPS konfigurācijas rotora sloti ir nedaudz sagrozīts vāvere būrī indukcijas motoru.

Līmenis Greenhill Datu Centrs (GDC) kas uzsāka pagājušajā gadā. Lai iegūtu vairāk informācijas par Manx Telecom datu hostinga risinājumus, lai iet www.manxtelecom.com/hosting informāciju par eGaming risinājumus, lai iet www.manxtelecom.com/business/egaming.aspx Lai iegūtu papildus informāciju, lūdzu, sazinieties MM&C zvanot 01624 678001 vai e-pastu: Fiona Clark-Wilson – [email protected] Richard Allen – [email protected] Rebecca Sayle – [email protected] Par Manx Telekomunikāciju Saņemtu jaunākās spēļu ziņas no Calvin Ayre lai. Dizains posms no GDC, kas tika veikta tehniskā projekta speciālisti Arup, ietver līmeņa paaugstināšana uninterruptable barošanas bloki (UPS), kas nodrošina noturību, ja salīdzina ar "standarta" 3 ruletes restorāns bārs izvēlne.

PokerStars, operatoriem, pasaules lielākā pokera vietne, ir piekritis trīs gadu hostinga līgumu ar Manx Telecom debijas laika nišu austrālija.