most-read

kas ram slots

Google ir drīz, lai pievienotu jaunu funkciju, lai tās reklāma iestatījumi, kas ļauj lietotājiem izvēlēties, lai redzētu, mazāk azartspēļu tirdzniecības bet izmanto tā pakalpojumus kas ram slots. Uzņēmums teica, ka tas ir ieskaitot iezīme, saņemot atsauksmes no lietotājiem, kuri teica, ka viņi vēlētos, lai ierobežotu reklāmas konkrētu "paaugstināta riska" tēmas lai izmantotu pirmo. Papildus azartspēļu, lietotājiem būs iespēja arī ierobežot to skaitu, alkohola reklāmas, viņi redz kas ram slots lai izmantotu b450.

Slēpt šo reklāmu, vēl viena iezīme, Google, ļauj lietotājam izvēlēties ne, lai redzētu, īpaša reklāma vēlreiz kas ram slots lai izmantotu b550. Tomēr šī jaunā funkcija bloķē reklāmas noteiktā kategorijā ka ir vērts vairāk pokera.

Lēmums ir grozāms, tāpēc lietotāji var atļaut reklāmas, ja viņi maina savas domas ka ir vērts vairāk poker. Paziņojumu par Google vietni, uzņēmums teica, ka jaunā iezīme, "ir papildu solis, liekot izvēlēties lietotāja rokās un ļauj jums, lai vēl vairāk kontrolētu jūsu reklāmu pieredzi."Šī funkcija ļaus pakāpeniski integrēt visā pasaulē kas ir vērts vairāk pokera vai krāsu. Tas tiks ieviests ASV pirmā, bet uzņēmums plāno ieviest tā, lai Google Reklāmas un YouTube, pasaulē nākamā gada sākumā."Mēs turpināsim, lai uzlabotu mūsu kontrolē; un tā kā mūsu produktiem, un cilvēki sagaida no viņiem attīstīties, tāpēc būs iezīme, mēs padara pieejamas personalizētu reklāmu pieredzi," paziņojumā lasīt. kas ir vērts vairāk poker straight vai flush.