world-news

islande piegādes spēļu izlaišanas laiks

Nelobīti Jauda ir teicis, London Capital Group Holdings plc (LCG), tiešsaistes derības finanšu tirgū un tirdzniecības uzņēmums, ka tas izies finanšu izplatību derību, uzņēmējdarbības un izbeigt tās white label līgumu ar LCG.

LCG redzēja šo nāk pagājušajā nedēļā, kad Nelobīti Varu teikt, ka tas bija pašreiz pārskata savu finanšu izplatību derību, biznesa Paddypowertrader, balta etiķete klients LCG kopš 2007 islande piegādes spēļu izlaišanas laiks. gada beigās.
Kopš Paddypowertrader veidoja 17% no LCG kopējā aktīvo klientu, akcijas LCG strauji kritās gandrīz 15 procentiem pēc paziņojuma pagājušajā nedēļā. Nelobīti Jauda bija teicis, ka tas bija izvērtējot iespējas, bet šādu pārskatīšanu, uzņēmējdarbības, uzņēmums secināja, ka atlikumu riska un ienesīguma nebija labvēlīgi, lai turpinātu investēt Paddypowertrader un nolēma slēgt šo pakalpojumu iceborne papildus nišām. Nelobīti Varu teikt, ka lēmums nerada jebkādu materiālu izmaksas, vai ietekmi uz tās paredzamo peļņu nākamajos gados 3 retums 12. Paziņojumā Londonas Biržā, šorīt, "papildinot paziņojumu otrdien, 1.
Martā, Londonā Kapitāla Grupas, ir informējušas Nelobīti spēks, kas pēc pārskata savu finanšu izplatību derību darījumus, ko tās plāno izbeigt savu LCG darbojās White Label līgumu un ir aizejošais finanšu izplatību derību vietas," LCG teica iceborne retums 12 slots paplašina. Uzņēmums teica, ka gan LCG un Nelobīto Varas ir tagad sarunas, lai vienotos par abpusēji izdevīgu attiecību izbeigšana līgums, ar Paddypowertrader klienti ir aicināti nodot LCG Kapitāla Pastas zīmolu vēlāk, vēl ir jāpanāk vienošanās.Šo jaunāko pārvietot pavada sludinājumu par Nelobītiem Barošanas plānu, lai vairāk pieaugums kontinentālajā Eiropā.
Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre iceborne retums 11 papildu slots.