rated

kāpēc ir spēļu automāti nelikumīgu kalifornijā

Incidents ziņots notika 1986. gadā. Senāts ir sauc par ētikas izmeklēšanu Franken uzvedību, kas senators teica, ka viņš atbalsta. kāpēc ir spēļu automāti nelikumīgu kalifornijā.
Varbūt Al Franken pazīstamākajiem SNL satīra bija Stuart Smalley ir self-help šovs, ko sauc par Ikdienas Apgalvojumi, kurā viņš izskatītos spogulī un pateikt sev: "es esmu pietiekami labs, es esmu pietiekami gudrs, un doggone tā, cilvēki, piemēram, man," sava veida pseido-Deepak Chopra self-mantra fabulosity. Tweeden ziņojumā ietver arī foto Franken, kas parādās, lai greifers pret viņas krūtis, kas ir pārklāts ar bruņu vesti, kamēr viņa aizmigusi, par militāro lidmašīnu. Viņš man teica, " Mums ir nepieciešams, lai iestudēt skūpsts.' Es smējos un ignorē viņu ... Pie Ladbrokes, bukmeikers ir pagarinājies tās līnijas, jo skandāls, lai 40-1.

ASV Senators Al Franken, D-Minesota) saskaņā ar pieejamo informāciju seksuāli aizskar Leeann Tweeden, kuru bijušais televīzijas hostinga koncerti ietver NBC ' s Poker Pēc Dark un slavenību piepildīta National Heads-Up Pokera Čempionāts.44 gadus vecā bijusī Playboy un Maksims modeli, saka divi termiņa senators noskūpstīja un sagrupētos viņu bez viņas piekrišanas laikā, ka ceļojumu, sakot, ka bijušais sestdiena Night Live headliner, kurš pagriezās, lai politikā 2009. "Es teicu: "OK", lai viņš varētu pārtraukt badgering mani kāpēc ir spēļu automāti populārs. Viņa ceļš uz Senāta sekoja aizvien nespēju parādīt biznesa karjeru, un push unseat konservatīvie tika vismaz daļēji motivāciju viņa virzību politikā, kā arī kāpēc ir spēļu automāti sauc pokies. Demokrātiskā darboņiem bija uzskats, ka bijušais komiķis varētu pārsūdzēt abu politisko eju, un, ka viņš ir smarts un ātri asprātību, lai iet uz augšu pret kādu, kā obstreperous kā Trumpis buffalo deluxe slot machine big win.