posts

kāda ir robeža

Tas nav labs pēdējo pāris nedēļu Tottenham, ir tas?Neilgi pēc tam, kad zaudēt pārbaudes uz Čempionu Līgas piestātnes, angļu Premier League apģērbs bija satricināja kad pussargs Andros Townsend kļuva par pirmo Premjerlīgas spēlētājs apsūdzēts pārkāpšanu Futbola Asociācijas derības noteikumus.21 gadu vecais pussargs, kurš bija aizdevis, lai QPR otrajā pusē no sezonas, tika apsūdzēts saistībā ar "vairākiem "derības nodarījumiem" kāda ir robeža. Tas, protams, nepalīdzēja Townsend ir iemesls, ka viņš ievietojis čivināt Twitter, norādot, viņa nodomiem, bet par Čempionāta spēlēm stud poker. FA ir devis Townsend līdz 3 pokera istabas.
"Varētu likt likmi uz londonas klubu, uzvarot čempionāta spēlēm!Tikko saņēmu sajūta.....," viņš tweeted san antonio. "Ja man būtu prasījis, lai paņēma 20 futbolisti, kas patīk, bet par futbolu, es nebūtu paņēma viņu, ka ir pārliecināts," Redknapp teica pokera istabas.

Viss, ko es zinu ir tas, ka viņš ir labs, bērns un talantīgs futbolists, un es esmu gatavojas, lai viņam piezvanīt, lai pārliecinātos, ka viņš ir labi." Townsend nav pirmais spēlētājs, lai netiktu apsūdzēts pārkāpšanu FA derību noteikumiem, bet, tā kā viņš spēlē Premier League un ir saskaņā ar līguma par vienu no tās telts komandas, viņš ir diezgan apstrīdami visvairāk augsta profila futbolists būt ir iespējams, pārkāpusi FA totalizatoriem noteikumiem san antonio. "Es vienkārši nedomāju, ka viņš bija, piemēram, ka, un man nav nekādu ideju, viņam patika, bet par futbolu texas. QPR vadītājs Harijs Redknap, cilvēks Townsend spēlēja saskaņā otrajā pusē viņš sezonu, tika citēts ar Mailonline, sakot, ka jaunais latviešu spēlētājs ir pēdējais cilvēks, viņš ir doma veikt likmes uz futbolu pokera istabas. Par ierakstu, Townsend nebija jāmaksā par spēļu rezultātu sarunāšanu, jo iespējamais likmes, kas viņš bija par armatūru, ka viņš nebija iesaistīts salt lake city.