late-news

noteikumi

Sportingbet piederošo Austrālijas meitas Centrebet ieguva nodokļa izmaksa $91million pēc garas kaujas noteikumi. Komisārs Nodokļu norēķināties ar uzņēmumu agrāk šo nedēļu, un tas nozīmē, Austrālijas Nodokļu Birojam ir jāmaksā atpakaļ pārmaksāto GST firma kā spēlēt poker classic.

Saskaņā ar Sydney Morning Herald, jaunie īpašnieki Sportingbet saņemsiet $9m ar ap $80 dodas uz bijušo Centrebet akcionāriem, kā vienu no noteikumiem pārņemšanas šogad noteikumi. Vienīgais komentārs līdz šim ir bijuši no George Hudson, pārstāvis par Sportingbet, kurš teica, ka BusinessDay: "Mēs abi karsējot sprieduma noteikumus." Atmaksāšanās bijušajiem akcionāriem, kas, visticamāk, aizņemt kādu laiku, taču, kā pārņemšanas līgumā teikts:"", paredzams, ka nevienu šādi ienākumi būtu realizēts un izmaksāta ilgākā laika periodā." Zinātniskās Spēles īpašumā MDI Izklaides ir pagarināt licences galā ar Nacionālo Basketbola Asociāciju (NBA) kā spēlēt poker texas. Darījums, kas tiek noslēgts uz vēl sešiem gadiem, ļauj firmai piedāvāt firmas saturu loterijas attēloti vairāki NBA komandas noteikumi spēlēt pokeru mājās. Steve Saferin, kungs, to īpašības grupai, un galvenais radošais direktors Zinātniskās Spēles, pastāstīja eGR: "Tur ir milzīgs pieprasījums pēc NBA, un mēs esam gandarīti, ka varam piedāvāt liels sortiments NBA preces iepakojumu un licencētu spēles raksturo komandas logo un spēlētāju attēlus faniem visā valstī." Virs dīķa, Unibet beidzot atvēra savu vietni, lai francijas klientiem pēc to dot.fr domēnu noteikumi.
Klientiem bija iespēja izmantot vietni pirmo reizi, kopš sabiedrība ieguvusi Solfive, īpašnieks EurosportBet kā spēlēt poker slēgts. Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre spēļu magic kazino bez depozīta bonusu.