most-read

kā samazināt slota ar plastmasas vāku

Starp šiem priekšlikumiem ir Zibens Tīklu, kas apgalvo, ka "izmantojot tīkla šīs micropayment kanālus, bitcoin var mēroga miljardiem darījumu dienā." Tomēr, neraugoties uz tās solījumiem, Zibens Tīkla joprojām nav vienāds ar bitcoin ir peer-to-peer uz ķēdes darījumu, un būs nevis izraisīt lielas maksājumu "centriem", kas iet pret bitcoin ir sākotnējā projekta, kā peer-to-peer maksājumu sistēmu kā samazināt slota ar plastmasas vāku. SegWit jau ir sagatavots daudz kritikas par tās izmantošanu 1:4 attiecība, ko daži kalnračiem norādīja kā uz politisku lēmumu, kas būs saistošs bitcoin trajektoriju gadiem neatkarīgi no tehniskajiem faktoriem kā samazināt slots.

"Tas ir bezjēdzīgi, lai izveidotu maksājumu kanāls vienīgais mērķis ir nosūtīt pie ķēdes darījumu, jo tas prasa-darījumu ķēdes, lai atvērtu kanālu (un vēl vienu tuvu) mūrnieks jar vāku. "Nodalot un izmetumu paraksts datus, SegWit padarītu tiesisko pienākumu un autentifikācijas elektronisko līgumiem un darījumiem, kas ievērojami grūtāk," Nguyen rakstīja kā samazināt slota.
Jūs varētu arī vienkārši sūtīt uz darījumu ķēdes vietā, jums nav nepieciešams LN." Pašreizējā bitcoin cena Bitcoin tirdzniecības cena pieauga līdz $2,525.70 par monētu trešdienas pēcpusdienā koka gabala. Bet ir SegWit risinājums ikvienam, kas meklē, vai arī tas beigās ir vēl lielāks—no juridiskā un problēmas sabiedrībā?Piedāvāto Bitcoin galvenajiem izstrādātājiem, galvenais mērķis SegWit ir lai nosūtītu darījumu pie ķēdes un uz otro slāņi, piemēram, Zibens Tīkla vai sidechains revue du casino de paris. Tāpat, Zibens Tīkla nevar mēroga Malā no SegWit, tur ir citi "creative" risinājumus, ka arī solījums izbeigt bitcoin mērogošanas debates rey de poker pinball como se juega.