classic-news

top gun poker run sturgeon bay

Kenija-licencēts derību dalībniekiem bija brīdinājis, ka jaunā nodokļu likme, kas ir atsevišķi no 30% uzņēmumu ienākuma nodokļa operatoriem ir nepieciešama arī, lai uzdevums – padarīt savu darbību nerentabla un vadīt punters derēt ar starptautisko azartspēļu vietām, kas nav pakļauti soda vietējie nodokļi top gun poker run sturgeon bay. augustā valsts parlamenta vēlēšanās top azartspēļu krājumiem nopirkt. Piemēram, Kenija-licencēts sporta derību dalībniekiem bija iepriekš jau bijuši pakļauti likme-tikai 7.5%.35% likmi piedāvāts kā kompromiss ar Kenyatta apstiprināja Māja Finanšu Komiteja pagājušajā piektdienā, pēdējā dienā likumdošanas sesijā pirms gada 8. Gikonyo atzīmēja, ka kopš jaunā nodokļa attiecas uz operatora ieņēmumi, nevis punter laimestu, vienīgais kas varētu mainīties ir tas, ka Kenijas punters tagad patronize starptautiskās vietnes, kas var piedāvāt labāku atdevi par punters' likmes.

Gikonyo arī ierosināts, ka jauno nodokļu likmi varētu neizdoties, lai sasniegtu valdības izvirzītais mērķis nepieļaut, ka Kenijas jauniešu no azartspēlēm pārmērīgi bezmaksas tiešsaistes omaha pokera spēles bez lejupielādes. Wanja Gikonyo, vadītājs Betway Kenijas darbību, pastāstīja vietējos medijos Zvaigzne, ka jaunā nodokļu, bez šaubām attur starptautisko derību operatori vēlas no Kenijas licences bezmaksas tiešsaistes pelican pete automāts.

Trešdien, Prezidents Uhuru Kenyatta svinīgi parakstīja Finanšu Likumprojektu 2017 likumu, astoņas dienas pēc tam, kad viņš noraidīja iepriekšējo versiju likumprojektu, jo viņš uzskatīja, ka ierosinātā nodokļu likmes azartspēlēm, ieņēmumi nebija pietiekami augsta bezmaksas tiešsaistes omaha hi lo.