late-news

spēlēt pokeru tiešsaistē ar reālu naudu

Ar Maharaštras valdības ir pieprasījis, ka trīs ziemeļaustrumu valstīm Indijā maksā INR933 crore ASV dolāru (146.7 miljoni) loterijas nodokļa, nodevas vai rasties juridiskas sekas.

Indija Šodien ziņoja, ka Maharashtra finanšu departamenta rakstīja galveno sekretāri, Arunachal Pradesh, Sikima, un Mizoram valstu gada janvārī 3, lai atgādinātu viņiem par unremitted ieņēmumi tas uzskata, ka tā ir parādā no loterijas darbību spēlēt pokeru tiešsaistē ar reālu naudu. Sniegtie skaitļi ar Maharaštras finanšu departamenta parādīja, ka Arunachal Pradesh parādā Maharashtra daži INR710.96 crore ($111.6 milj. eiro).

Sikima neizdevās nodot valdībai kopā INR220.04 crore ($34.6 milj.), bet Mizoram vēl maksāt INR1.7 crore ($267,240) kā izmantot scrum pokera jira. Finanšu departaments atgādināja, ka trīs valstis, ka tās, ir pilnvaroti regulāri nodot loteriju nodevas, lai valdība, kā paredzēts saskaņā ar Maharaštras Nodoklis, Izložu Likuma 2006 kā izmantot rulete prognozēt un kalkulators.

Ir trīs valstis nespēj, lai izpildītu rīkojumu, finanšu departamenta teica, ka tas varētu būt pa kreisi bez izvēles, bet, lai iesūdzētu tiesā valstīm kopš atbildību par nodokļa nomaksu ir partneris kā izmantot kanalizācijas tunelis kazino heist. Likums definē vārdu "pieteicēja" kā "valdība jebkura valsts vai eiropas Savienības Teritorijā, vai jebkura valsts, kas organizē, veic vai veicina loterijas (Maharashtra) un ietver jebkura persona, kas iecelta, kā pirmā importētāja, lai padarītu loterijas biļetes ar valsts Maharashtra, ar šādu valdību vai valsti." "Tātad, vērtēšanas kārtība un pieprasījums paziņojums ir nosūtīts attiecīgajām valstīm," ierēdnis finanšu departamenta teica, atbilstoši news kontaktligzdas. Kamēr viņi tika informēti trīs teikts, ka privātie uzņēmumi tika deputized veikt loterijas, finanšu oficiālais norādīja, ka Maharashtra nebija nolīguma puse.

"Ar Maharaštras valdības nesniedza nekādu piekrišanu, lai līgumi, kas noslēgti ar trīs valstis ar saviem tirdzniecības aģentiem," oficiālā teica. "Tātad, noteikumi un nosacījumi, vienošanās nav saistošas Maharaštras valdības." Iegūt jaunāko azartspēļu jaunumi no Calvin Ayre classement des joueurs de poker en ligne.