articles

ģenētiskā rulete " kur skatīties

Bet naudu šāvienu nāk, kad FanDuel iekļaut atsauci uz dažu veidu likmes, kā "profesionālā likmes, ko piedāvā William Hill", nevis pārnešana no Hills " nosaukumu FanDuel zīmolu ģenētiskā rulete " kur skatīties. Tiesā norāda, ka FanDuel izdevusi savu (hm), "Kā Derības Derības Rokasgrāmata" pirms tās uzsākšanas totalizatorā pie New Jersey ir Meadowlands Trasē jūlijā.Šī rokasgrāmata tika izplatīts veidā iespiests buklets un arī parādījās internetā, izmantojot FanDuel ir New Jersey sporta derību mājas lapā genie jackpots wishmaker spēļu pārskats. William Hill MUMS IZPILDDIREKTORS Džo Asher pastāstīja ESPN, ka viņa uzņēmums nebija ķildīgs ķekars "bet tas taču ir smieklīgi." Būtu Hills pierādīt, uzvaru tiesā, Asher teica daļu no zaudējumiem, ko maksā FanDuel "būs fonda stipendijas radošās rakstīšanas programmu New Jersey universitātēs." Ne ķildīgs, varbūt, bet noteikti vēlas, lai vērpjot nazis. Jūsu spēlēt, Paddsters.
Tā pirmo mēnesi bija vajā, ko cockup, kas to kļūdaini apgalvoja, ka tā nevar samaksāt bettors savu laimestu, jo kavēšanās par stundu. Hills ir meklē zvērināto tiesu, kas, cik "nelabojamu kaitējumu" tā ir cieta FanDuel rokās būs noteikt. Hills vēlas, lai tiesa piešķirt līguma slēgšanas tiesības "visus zaudējumus, kas nodarīti" ar FanDuel ir grabaža praksi un "visu peļņu sapratu, ko FanDuel saistīts ar tās nelikumīgu aktu," plus obligātās zaudējumiem, juridiskās komisijas un tiesas izdevumus genie jackpots megaways spēļu pārskats. Pēdējā mēneša laikā, FanDuel nolēma izbeigt pieaug sabiedrisko attiecību murgs, samaksājot vairāk nekā $82k uz punter, kas izmantoja taustāms izredzes kļūdas. FanDuel ir New Jersey pāreju no ikdienas fantāzijas sporta pirmsākumi viens notikums sporta likmju operatora nav bijis no vieglākajiem ģenētiskā rulete gamble mūsu dzīvē.

Bukmeikers William Hill MUMS rajonā ir iesūdzēt pretinieku bookie FanDuel par vairumtirdzniecības zādzību no Hills " derību rokasgrāmata iesācējiem ASV sporta bettors pieskarties jūsu sirds laika nišu abs cbn. Ja Hills advokāts lasīju šo, lai jūs, tas ir punkts, kur viņš gribētu nomest mic un pastaiga off stadijā visgrūtākais slots jee maģistrāles ir 2021. quora.