archive

ir tiešsaistes azartspēļu nelikumīgu ķīnā

"Divas trešdaļas mūsu bizness ir nongaming un tas ir pa 60,-plus procenti ir tiešsaistes azartspēļu nelikumīgu ķīnā.
Martā ir tiešsaistes azartspēļu nelikumīgu kanādā. "Izmaksas ir samazinājies gandrīz par 40 procentiem, mēs esam vērsti uz naudas plūsmu un nav starpības, jo mēs vēlamies, lai pārliecinātos, ka mēs esam saglabājot mūsu naudas plūsmas un mēs cenšamies saglabāt to, kas mēs esam, lai ilgtermiņā." Maddox teica darbības ieņēmumus Las Vegas bija $64.9 milj ir tiešsaistes azartspēļu nelikumīgu illinois.

gadam bija negatīvs $75.6 milj ir tiešsaistes azartspēļu nelikumīgu havaju salās. Viņš teica uzņēmuma naudas apdegums ir starp $1,5 miljoni un $2 miljonu apmērā dienā burbulis craps mašīna. "Likt, ka perspektīvā, mēs veikta 16,750 testus un 98 procenti ir atgriezies negatīvi," Maddox teicis investoru laikā peļņa zvanu vašingtonā.
Pagājušajā mēnesī Ķīnas centrālā valdība paziņoja, ka atcelt ierobežojumus starp blakus Guandunas provincē un Makao valsts. Pat, ja spēļu tērēt ir LABI, tu vari samazināt savu ceļu, lai labāk robežas bez pilnīgi iznīcinot savu zīmolu kultūra un sabiedrība," viņš teica burbulis craps mašīnas kalifornijā. Makao, kur Wynn darbojas trīs īpašības, tirgū ir pārcietusi robežu ierobežojumus, kas kavē tūristu no došanās uz kūrortiem burbulis craps mašīna pie ca.