most-rated

kas nav hit un stāvēt nozīmē nūju

Jauna pokera turnīru plāno savu atklāšanas stop šogad pie Palms ir ieguvis Midwest balstītas pokera uzņēmums, kas ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem ražotājiem pokera saturu uz televizoru kas nav hit un stāvēt nozīmē nūju. Los Angeles balstītas Federated Sports + Gaming ieguvis Bufervalsts Poker Tour par nepieejamu cenu kāda hj nozīmē poker. Ar Fargo, N.

D., uzņēmums ir iestudēta gandrīz 90 notikumiem kopš 2005. gada, tostarp apstājas pie Sarkanā Klints Kūrortā, Golden Nugget, un Reno, uzņēma vairāk nekā 81,500 dalībniekiem, piešķirot vairāk nekā $28.6 miljoni naudas balvas, un, kas ražo vairāk nekā 170 stundas televīzijas saturu live hold ' em pro - poker gratis. Federated Sports + Gaming Priekšsēdētājs Džefrijs Pollaks teica tour ir viena no pokera nozares veiksmes stāstiem live hold ' em pro savienojuma problēmas.

"Salīdzinoši īsā laika periodā, Bufervalsts Poker Tour ir cieši nostiprinājis savu pozīciju kā svarīgu valsts mēroga zīmols ar kaislīgu, lojālu spēlētāju bāze," teica Pollaks, bijušais komisārs Caesars Entertainment Corporation piederošs World Series of Poker. Federated Sports + Gaming kicks off savu pirmo sezonu augustā pie Plaukstām live hold ' em poker pro apk.
Turnīrā būs četri notikumi augustā, septembrī, decembrī un janvārī, un ietvers 200 aicināti dzīvo pokera turnīru spēlētājiem.Četriem galvenajiem notikumiem būs iespēja dažādos formātos no-limit hold ' em live hold ' em poker pro lejupielādes. Katrs notikums nedēļas būs pro-am turnīrā, kāda labdarības turnīrs, un $20,000 dalības maksa-bezmaksas galvenais notikums. labākais pokera spēlētājs no francijas online.