latest-news

pokera istabām

Patagonia Izklaides s Pedro B teica: "FBM Spēļu ir pionieris video bingo un laika nišu spēles, un mēs esam sajūsmā, lai sveiktu tās saturu uz Patagonia platformu pokera istabām.
Par Patagonia Izklaides Patagonia Izklaides ir Video Bingo spēļu izstrādes uzņēmums pazīstams, lai radītu inovatīvus risinājumus e-azartspēļu nozarē netālu no tampa fl. Mēs ceram, lai strādātu kopā un ir lielas cerības attiecībā uz partnerības pokera istabām. Otrdiena, 1 netālu no tallahassee fl. augusts 2017 – Patagonia Izklaides ir paredzējusi tās pakāpenisku portfeļa šādu darījumu ar FBM Spēļu plāno būvēt craps tabula.
Līgums redzēsiet izvēli 12 spēles, kas pievienots uz Patagonia platformu, tostarp slavenais Čempions, II un Viva Mexico plāni. Video Bingo ir hibrīds starp Bingo un spēļu automāta spēles lai izveidotu pokera galda.
FBM Spēļu ir ļoti, uzskata spēļu zīmolu, tā produktiem ir sadalīta trijos kontinentos visā pasaulē, un ir labi pazīstama ar savu kvalitāti un tehnoloģiju plāni kazino dubaijā. Vairāk informācijas par Patagonia Izklaides var atrast www.patagonia-e.com plāni pokera galda. Mūsu misija ir nogādāt spēles, ka cilvēkiem patīk spēlēt un FBM produktiem, nodrošinās mums dzīvot līdz solījumu." Renato Almeida, viceprezidents FBM komentēja: "Par FBM, apvienojot spēkus ar Patagonia Izklaide ir svarīga jaunu soli astoņstūra. Vairāk informācijas par FBM var atrast: https://www.fbmgaming.com/ Saņemtu jaunākās spēļu ziņas no Calvin Ayre galda en verre sur rulete.