post

viegls veids

Abos šajos divos gadījumos-ASA teica, ka reklāmu nedrīkst parādīties atkal savu pašreizējo formu, informējot Koraļļu Interaktīva to, ka tai ir jānodrošina, ka nākotnē reklāmas reklāma nav "maldinoši nenozīmē, ka piedāvājums ir atvērts ikvienam", un, ka tas ir skaidri "būtiski nosacījumi," tā akcijas. viegls veids. Trīs saņēma reklāmas e-pasta ziņojumu, liekot likmes, tikai informēja, ka viņi bija neattiecināmi piedalīties piedāvājumu, un apstrīdēt vai veicināšanas maldinoši netiešas piedāvājums attiecas uz visiem adresātiem lai apturētu azartspēļu. Otrajā gadījumā, divas sūdzības, kas tika veikti, kas attiecas uz e-pastu un pop-up reklāmas par Koraļļu Interaktīvu tīmekļa vietnē gan redzējuši gada 15 viegls veids.

Koraļļu Interactive ir atradis sev karstu ūdeni, pēc sūdzības LIELBRITĀNIJAS Reklāmas Standartu pārvalde (ASA) par divas atsevišķas akcijas, par brīvu likmes, kas tika atbalstīts kā vietas žogu paneļi. Lai gan Koraļļu Interaktīvās nosūtīts sekot e-pasta atvainoties skartajām klientiem, ASA atbalstīja sūdzību, uzskatot, ka "ikviens, kas saņem e-pasta gribētu sagaidīt, viņi varētu gūt labumu no bezmaksas likmes piedāvājums", un ka "klientiem tika radītas nevajadzīgas vilšanās" osrs shield slot magic bonus. Koraļļu Interaktīvā veidā izskaidrot ASA, ka e-pasta, kas satur veicināšanas bija paredzēts tikai atsevišķiem klientiem tiesības saņemt bezmaksas likmes, un kļūda tika arī nosūtīti klientiem, kas nevar izmantot akcijas osrs shield slot for range. jūnijā osrs shield slot prayer bonus. Gan akcijas tika izsūtīti gada jūnijā, lai kapitalizēt par Euro 2016 osrs strength best in slot.

E-pasta un reklāmu veicināta £/€10 bezmaksas likmes klientiem, kuri likme £/€10 zaudēt pareizo rezultātu atlasi geant kazino 1er janvāris 2021.