latest-news

nomes uz equipes poker

William Hill no sestdienas pēcpusdienā, Kansas City ir 61% no izplatīšanās derības un 64 procenti rokturi nomes uz equipes poker. Uz moneyline gan grāmatas, gan, ir izlēmīgi uz Seahawks nomes grupas poker.
"Ļoti, ļoti uzmanīgs sanāksmēs nomes de jogos de casino. William Hill, 82 procenti no taisni-up likmes (Sietlas +180/Green Bay -210) ir par Sietlas jeb 69 procenti no naudas nomes uz jogadores de poker. Oddsmakers atbildēja, padarot Packers tikai četru punktu mājās mīļāko.
Houston-Kansas City ir noteikts 3:05 pm ET, ar spēli raidījums par CBS bezmaksas poker sign up un bez depozīta. FanDuel ir rakstīts 77 procentiem no tās moneyline likmes (+172/-200, attiecīgi) uz Seahawks, arī vērts 69 procenti no roktura bezmaksas poker run rezultātu lapas. William Hill, 51 procents no izplatīšanās derības ir par Seattle, bet Green Bay ir 56 procenti no roktura bezmaksas poker pierakstīšanās bonuss nav noguldījums. Houston un Kansas City ir tikai NFL finālspēle spēli šajā nedēļas nogalē, kas ir regulārās sezonas rematch.

Green Bay, spēle ir plānota uz kickoff pie 6:40 pm ET, ar Fox broadcasting spēli.