post

spēļu automāti nashville tn

gadā, Auni, ar "Greatest Show on Kūdra," spēlējis spēli, kas redzamas augstākā jebkad kopā, slēdzot pie 63 punktiem.

oktobra, kad New England Patrioti spēlēja uzņemšanas kanzassitijas Vadoņi spēli, kas slēgts par 59.5 spēļu automāti nashville tn. un būs saistīts ar otro augstāko kopējo kādreiz, saskaņā ar Pro Futbola Atsauces.
Kad Los Angeles Rams ceļojumu uz New Orleans svētdien, lai ņemtu par Svēto, tā būs pirmā reize NFL vēsturē, ka divas komandas, kas vidēji ir vismaz 33 punktus vienā spēlē tikās 9 situs slots online bonusa lielākais. Arī spēle ir gatava būt vēsturiska viens iekšā sportsbooks visā valstī, kā tas varētu iezīme vislielāko punktu kopsummu par NFL spēle 15 gadus situs slots online depo. Priekšnieku uzvarēja šo spēli 31-30 ar field goal pēdējā minūtē, kas uzstāja, ka spēles gaitā kopā.2000 izmantojot līdzekļus.

Augstākā uzskaitīti kopā Auni spēles šajā sezonā nāca pagājušajā nedēļā pret Green Bay Packers spēli, kas slēgts par 57 punktiem situs slots online bonusa jauns loceklis. Viņi sakāva 49ers 34-24 spēli, kas palika ar masveida prognozēts numuru. Vairāk nekā ir tikai 3-4 visā komandas pirmās septiņas spēles. situs slots online depo pulsa.