rated

labākais maksāt tiešsaistes slots

Policijas centrālajā Texas veica reidu pirmdien, kuras rezultātā tika apcietināti par vietējo cilvēku aizdomas, ka mastermind aiz nelegālo azartspēļu darbībām, kas varētu būt bijis, apvienojot līdz $9,6 miljonus gadā.

Saskaņā ar ziņojumu no vietējo televīzijas raidorganizāciju KXAN-TV, aresta Pak Chong pie viņa mājās mazo Austin priekšpilsētā Hutto sekoja izmeklēšanas, kas sākās vēlu-janvāris, savukārt 53 gadus vecais vīrietis vēlāk tika apsūdzēts noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un iesaistīties organizētā noziedzība, kas veic maksimālais sods par dzīvi cietumā kopā ar sodu $10,000 labākais maksāt tiešsaistes slots. Raidorganizācija ziņoja, ka raid Austin Policijas Departamenta un Williamson County SWAT arī radīja arestu $724,736 naudas, kas, domājams, ir ienākumi Pak nelikumīgi guvuši, kā rezultātā viņa nelegālo azartspēļu darbībām, kā arī trīs transportlīdzekļi vērtē ap $94,550 un zelta un sudraba lietņi, domājams, ir vērts aptuveni $7,500. KXAN-TV ziņoja, ka Pak ir aizdomas par īpašniekam aiz sešas līdz astoņas nelegālās azartspēles telpās un piedāvā izvēles nomāto astoņu līnijkuģu mašīnas, kas ir līdzīgas tradicionālajai video slots, kamēr turpinās represiju turklāt ir radījusi turpmāko aresti vismaz deviņus citus aizdomās turamos labāko tiešsaistes rulete sistēma. Troy Amatpersona no Austin Policijas Departamenta organizētās noziedzības vienības ziņots paziņoja, ka ir aptuveni 80 nelegālās spēļu istabas Austin teritoriju, kas atrodas noliktavās, mājas un storefronts un, ka tikai viens no šiem mazajiem varētu nopelnīt īpašnieka vismaz $1,2 miljoni gadā. "Ikviens, kurš saka šo spēli numuri ir noziegums bez upuriem, un cilvēki labprāt piedalās šajā, nav ne jausmas, ko gala kabatas, ir nelikumīgas darbības," Amatpersona teica, KXAN-TV pirms piebilstot, ka naudas atrast Pak mājās, visticamāk, ir tikai piliens spainī. Amatpersona papildus norādīja, ka apkārtnes nelegālo azartspēļu numuri ir ar vaislas zeme zādzību un vardarbīgu noziegumu, bet to ieņēmumi tiek bieži izmantoti, lai finansētu nelikumīgās darbībās, tostarp narkotiku tirdzniecību un terorismu labāko tiešsaistes sporta azartspēļu vietas.

"Mēs, iespējams, nav iegūt jums šodien [un] mēs, iespējams, nav iegūt jums rīt, bet mēs jums [un] mēs nodot jums cietumā, un mums būs pēc tam, kad savu naudu un ņemt to, ko jūs iekārot visvairāk par veicot šīs darbības, jūsu nelegālo spēles," Amatpersona brīdināja, citu prettiesisku operatori, izmantojot raidorganizācijas. craps pie hard rock tulsa.